Pozwól nam o Ciebie zadbać

ODKRYJ TAJNIKI PERFEKCYJNYCH STYLIZACJI

sprwadź:

Facebook F
Instagram
TikTok Logo Icon
button player

Co to jest nitkowanie?

  • Zabieg nitkowania twarzy i brwi, znany również jako "threading", to precyzyjna i skuteczna metoda depilacji oraz kształtowania brwi i innych obszarów twarzy.
  • Procedura ta wykorzystuje cienką, skręconą bawełnianą nitkę do usunięcia niechcianego owłosienia i modelowania brwi.
  • Nitkowanie jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów usuwania włosków z obszarów twarzy, takich jak brwi, wąsik, skronie, czy podbródek.
  • Zabieg nitkowania twarzy i brwi jest doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną precyzyjnej, skutecznej, i bezpiecznej metody modelowania brwi, jednocześnie dbając o higienę i naturalność.


ZALETY NITKOWANIA


1. Włoski odrastają po ok. 4-6 tygodniach (widoczny spowolniony odrost po drugim nitkowaniu).


2. Skóra pozostaje gładka dzięki temu, że nitka usuwa nawet bardzo cienkie i jasne włoski oraz robi delikatną dermabrazję.


3. Przy regularnym poddawaniu się nitkowaniu, włoski stają się cieńsze.


4. Przeprowadzenie zabiegu w prawidłowy sposób nie powinno stymulować wzrostu włosów, co stanowi idealne rozwiązanie dla klientów z nadmiernym owłosieniem.

5. Zabieg jest higieniczny, ponieważ wykorzystuje się jednorazowe nici, co eliminuje ryzyko przenoszenia infekcji między klientami, a także zapewnia świeżość i czystość podczas usuwania zbędnego owłosienia.


6. Zabieg jest precyzyjny, ponieważ technika ta umożliwia dokładne usunięcie pojedynczych włosków, co pozwala osiągnąć zadbane i precyzyjne kształty brwi oraz pozwala na pozbycie się nawet najdrobniejszego owłosienia na twarzy.


7. Zabieg jest szybki, ponieważ za pomocą specjalnej nici można jednocześnie usuwać kilka włosków, co przyspiesza proces usuwania zbędnego owłosienia.


8. Zabieg jest zalecany w przypadku skóry wrażliwej oraz dla alergików, ponieważ nie używa się żadnych chemicznych substancji, co zmniejsza ryzyko podrażnień i alergii, przy jednoczesnym skutecznym usuwaniu owłosienia.


9. Zabieg jest jak mikromasaż, ponieważ delikatne ruchy nici podczas usuwania włosków stymulują krążenie krwi i pomagają w relaksacji skóry.


10. Zabieg minimalizuje efekt wrastających włosków, ponieważ usuwa się włoski prosto u ich korzeni, co redukuje ryzyko skręcania się włosków i wrastania ich w skórę.

11. Zabieg jest uniwersalny, ponieważ może być stosowany na różnych typach skóry i kształtach twarzy, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Używane jest jedno narzędzie pracy.


12. Podczas zabiegu odczuwalny jest mniejszy ból, ponieważ nić delikatnie wykręca włoski u nasady, co jest mniej bolesne niż np. usuwanie za pomocą wosku czy pęsety.


OFERTA

Szkolenia indywidualne i grupowe

KLIKNIJ I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY:

stylizacja brwi:


oraz:


Szkolenia kierowane są dla początkujących stylistów lub osób, które chcą poszerzyć i udoskonalić swoje umiejętności stylizacji brwi i rzęs.


Szkolenia mogą odbywać się w Pile na naszej Wyspie

lub u Państwa w salonie na terenie całej Polski.

Crop dentists curing teeth of patient

odwiedź

Nasze social media

Magnifying Glass Illustration

@MOJECARMELOVE.NOWBROW

Facebook F

facebook

Instagram

instagram

TikTok Logo Icon

tik tok

button player

youtube

Polityka prywatności